Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kipróbáltam az egy hónapos...

Kipróbáltam az egy hónapos ingyenes verzióját a microsoft officenak, de beterhelt egy csomó pénzt??

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem mert volt egy hónap ingyen, nekem meg pont kellett szóval éltem ezzel és nincs rá szükségem. De nem akarok előfizetni. Nem is tudom ezeket használni. Szóval el lehet ettől állni valahogy? Próbáltam az oldalukon segítséget kérni azt hittem chatelni tudok valakivel de csakegy cikket dobott fel és nem segít. Nagyon kell az a pénz.
2021. szept. 6. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

El kell(ett volna) olvasni az apróbetűs részt is a szerződésen..

Ha pedig nem akarsz fizetni ne nyújtsd át a pénztárcádat. (legközelebb)

2021. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra a pénzre már keresztet vethetsz, fogd fel tanulópénznek.

Megelőzendő a következő havi "előfizetési díjat", kövesd a Microsoft-előfizetés lemondás [link] lépéseit:


"Microsoft-fiók irányítópultja


- Nyissa meg a Szolgáltatások és előfizetések [link] weblapot.


- Keresse meg az előfizetést, és válassza a kezeléselemet.


- Válassza a frissítés vagy az előfizetés lemondása > az előfizetés törlése lehetőséget, és az utasításokat követve mondja le az előfizetést."

2021. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megújult azt nem kérheted vissza. Amúgy gondolom a havi előfizetés volt kiválasztva, szóval a 3600Ft az tényleg betudható tanulópénznek, hogy legközelebb ne felejtsd el időben lemondani. :)


Más előfizetéssel én is jártam már így, sajnos ez van. :)

2021. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos hát többek között ezért használom a Libre Office-t. Vagy ha van google fiókod, akkor ott a Google Docs(szövegszerkesztő, táblázatkezelő, perezentáció készítő). De a Microsoft Office-nak is van ingyenes online változata.
2021. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
36000 forint volt nem 3600. Faszonat
2021. szept. 6. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint egy egész évre fizettél elő. Hát azt a pénzt már sajnos vissza nem kapod.
2021. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nagy kaland. Ebben a hónapban nem cigizel. Vagy kihagysz egy kocsmázást. Vagy kimarad az étterem. Hülye voltál, emészd meg. Azért ez nem olyan nagy összeg...
2021. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb tényleg olvass el minden részletet, most csak 36 ezer legközelebb több is bánhatja. A Libre Office-t én is ajánlani tudom.
2021. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!