Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Witcher 3 magyarítást hol...

The Witcher 3 magyarítást hol tudom letölteni? több lenn

Figyelt kérdés

Tudom, magyarul jelent meg, de én orosz-angol verziót töltöttem le, és mivel nincs gyors netem, nem akarnám még1x letölteni a helyes verziót ha lehetséges...

Tehát manuálisan hol tudom letölteni a magyarítást, vagy esetleg valami reg fájlt kéne átírni? Magyaritás oldalon nem lehet



2021. szept. 11. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Vedd meg, akkor benne lesz az összes nyelv...


Ha eredeti játékod van, akkor a főmenüben van egy nyelv lehetőség.

2021. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem jobban jársz mégis ha magyarul letöltöd, mivel elég összetett a játék.


Ncore ön fent van 20 giga körül, nem olyan sok.

2021. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nincs ncore-m, máshonnan töltöttem, xatab repack

És mondom, gyenge a netem, ismét beletelne pár napba mire letöltené, és én játszanám már.

Nem lehet vhogy megoldani???

2021. szept. 11. 16:50
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Többször levolt már árazva, akár 10-15 euróra, szóval én is inkább azt ajánlom, hogy vedd meg, mert nagyon megéri. Fantasztikus játék.
2021. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

De minek vegyen az ember egy ilyen játékot?? Egyszer végig viszed aztán b..od ki a kukába.


Nem egy forza amit tényleg érdemesebb megvenni.


Tömni más pénz tárcájat azért mert balf..z valaki leszedni az összes dlc vel :d hát ne haragudjatok de vicc.

2021. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Remélem csak troll vagy, mert ennyire primitív nem lehet senki sem.
2021. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

#5 Csak azért fogom vissza magam, hogy ne töröljék a válaszom...


Te örülnél annak, ha három évig keményen dolgoznál napi 8-12 vagy több órát, folyamatosan koncentrálnod kéne, hibákat javítanod, hogy aztán este hullafáradtan érj haza azért, hogy elkészíts egy játékot amiért utána egy fillért sem kapsz, mert "Egyszer végig viszed aztán b..od ki a kukába."?


Ez egy remek játék, egy azok közül ami valóban megéri az árát, mégis sok-sok "AAA" játék ára alatt van, főleg amikor leárazzák. Kapható volt már 3500 Ft körül is Steam-en... Fizesd ki a Forzádat annak a csodálatos Microsoft-nak, meg vegyél meg mellé egy FIFA 21-et is, mert azzal garantáltan kib*szott sok munka volt...


A fejlesztők megérdemlik a pénzüket, neked pedig kívánom (Ha troll vagy ha nem), hogy dolgozz egyszer valamivel rengeteget, órákat, napokat, amit utána mások "k..bsznak a kukába" és utána egy fityinget sem kapsz érte...

2021. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 CspCsj ***** válasza:
9%
2021. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez az első részhez van lol
2021. szept. 11. 22:44
 10/11 CspCsj ***** válasza:
9%
Igen már észrevettem...bocs!
2021. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!