Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A hamachi az még van, működik?

A hamachi az még van, működik?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve játszottam utoljára hálózatba, akkor még hamichival nyomtuk haverommal. Az a kérdés hogy működik e még ez a program, le tölthető e? Vagy manapság milyen programot szoktak használni erre?
2021. szept. 12. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e, de bármilyen VPN jó erre, csak valakinek a szerver komponenst kell telepítenie, a többi hozzá csatlakozik. OpenVPN-el egyszerű megcsinálni. De ha a játékba be lehet írni IP címet, akkor az se kell, csak meg kell nyitnod a megfelelő portot, de ha nem tudod, DMZ-vel ráengeded az összeset. Én 10 éve így Diablo 2-ztem haverokkal. Bár nekem eredeti, így a Battle.net is ment volna (idegenekkel toltam is ott), a haveroknak másolt volt, de DMZ-vel kinyitottam a gépem, hostoltam, ők beírták az IP címem és ment.
2021. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na majd körülnézek mik vannak. Igazából azt akarom megcsinálni amit régen is, age of empires 2 the conquerors-al játszani, régen telepítettük mind a 2 gépre a hamachit be is léptünk a szobába, és játékon belül egyből látta is a másik gépet. Jó volt hogy ilyen egyszerűen ment. Azaz igazság nem annyira érték hozzá, de majd utána járok.
2021. szept. 12. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Gamerangeren vagy randminon sokkal egyszerűbb megcsinálni mint hamachin. Sokkal kevesebb is a probléma ezeknél a programoknál.
2021. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!