Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a Hamachi...

The_Stellt kérdése:

Miért nem működik a Hamachi vagy a Minecraft?

Figyelt kérdés
Az haverommal csinálunk egy Minecraft világot és egyik napról a másikra amikor belép akkor én látom hogy mozog meg minden csak ő azt látja hogy állok és 10 mp múlva kidobja. Hamachin fent vagyunk meg minden. Egyébként singleplayer mod-ban tökéletes és szerveren is!!!

2015. ápr. 6. 13:36
 1/5 anonim válasza:

Azért mert kevés az interneted adatátviteli sebessége, legalább 1-2Mbps feltöltési sebességgel kell rendelkezz ahoz hogy 3-4 játékos tudjon játszani a szervereden, mert amikor belép akkor a szerverednek le is kell töltenie neki a világodat, nem csoda hogy 10 mp alatt kidobja, főleg ha bent van az Authme plugin is, mert egyszerűen nem jut el a gép odáig hogy kapcsolatot létesítsen már a haverodtól a lassú sebességnek köszönhetően, ergó, vegyél jobb internet.


De ha annyira akarsz szerencsétlenkedni ezzel az internettel, akkor lépj be az Authme pluginod mappájába és ott a config.yml-nél a timeout-ot (az allowMovement után lévőt) írd át 10-ről 1000-re és akkor nem 10mp alatt dobja ki, hanem 1000mp.

2015. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ajánlom a Notepad++ szövegszerkesztőt, sokkal átláthatóbb mint ha jegyzettömbbe nyitnád meg, meg ha már szervert vezetsz akkor még inkább szükségesebb.
2015. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. 20 mb/s le, és 5mp/s fel az internetem.

2. Ha lant nyitok akkor is ledobja nem csak szerveren!!

De azért kösz

2015. ápr. 7. 16:47
 4/5 anonim válasza:
Bár hamachin nekem is ez volt, inkább routeren beállítottam hogy tudjanak rá csatlakozni hamachi nélkül, routered van?
2015. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hamachit felejtsd el sürgősen. Egy rakás nem mondom ki mi.

Inkább tunngle vagy nyisd ki a szerver portját a routeredbe a port forwarding résznél.

2015. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!