Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avira Free vírusírtó nem...

Avira Free vírusírtó nem kapcsolható ki ideiglenesen, állandóan visszakapcsol?

Figyelt kérdés

Beállítottam 8 órára cca 1 óra múlva aktív megint. Egy w.oldalon nincs rá szükségem, hogy lassítson...a régi gépemen.

Vagy valami más helyette..., ami aránylag kevés erőforrást használ, mint az Avira?



#avirafree
2021. szept. 13. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ami más helyette, Comodo Internet Security Premium, van benne "Végleges kikapcsolás opció" Vagyis, akkor kapcsol vissza, ha azt mondod neki, a vírusirtó ingyenes, és teljesen jó.


[link]


Én ezt használom, főként azért, mert van benne HIPS, ami egyes okok miatt, igazán hasznos :D

2021. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi kipróbálom. HIPS mit jelent? Privátban is írhatod, ha megtennéd.
2021. szept. 13. 20:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam...
2021. szept. 13. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Hogy? Pontozni? :D Oh ne törődj vele, nekem mindegy ha fel vagy le pontoznak, én válaszolok, és megpróbálok jó választ adni, :) Itt írom, mert látja mindenki, a Hips, azt pontosan most, nemtudom mit jelent, de annyi a lényege, hogy vannak a programok, és van a hips, ha elindítasz egy programot, akkor a hips azt előzetesen érzékeli, majd, megakadályozza a programot, és hagy neked választási lehetőséget, vagyis, te minden ismeretlen programról tudni fogsz, ami elindul, és arról amit akar csinálni.
2021. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak azért írtam, mert aki pontozott, az csak "nyomott oszt annyi", mert nem válaszolt...

2021. szept. 13. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktak válaszolni. Olvasni se tudnak. Azért nyomnak pirosat, mert az feltünőbb mint a zöld.
2021. szept. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vegyes itt a társaság a GYK-n... :D
2021. szept. 14. 09:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam pontozni, tudod kérdező, pont ott, hol? Hát ott :D
2021. szept. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!