Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen (főleg) irodalomtanu...

Van ilyen (főleg) irodalomtanulást elősegítő "hangbemondó" applikáció (lenn)?

Figyelt kérdés

Szóval olyan applikáció neve kéne nekem, amit használat közben például ha bemondok egy szót, pl. hogy "nézett" akkor azt megjeleníti és kiválaszthatom.

Nagyon részletesen kéne szövegértéses dolgozathoz felkészülnöm és nem szeretnék minden egyes mondtatot begépelni a 600 oldalas könyvhöz, hogy ki hova nézett be, meg ki mit csinált, mikor az a másvalaki pl beszélt a főszereplőhöz. (Igen, ilyen részletesen kérdezi a Tanár...)


Válaszotokat köszönöm előre is!!



2021. szept. 15. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval, hogy diktálásra írjon?
2021. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen!!!
2021. szept. 15. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha az appban amiben a könyvet olvasod van kereső funkció akkor ha odakoppintas és megjelenik a billentyűzet akkor jobb alul ott van a mikrofon ikon amivel be tudod neki diktálni a szöveget.
2021. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nyomtatott formában olvasok könyveket a könnyebb tanulás végett.

Viszont kéne egy olyan app, amibe belediktálhatnám a szavakat, amik később kérdésekké-válaszokká állnak majd össze

2021. szept. 15. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa értem :)

Akkor ott a jegyzetek app! Abba is bediktálhatod amit szeretnél.

Vagy van sok más jegyzetelős app - Evernote például.

A lényeg, hogy az iPhone-ban rendszerszinten benne van a diktálás. Tehát bármilyen applikációba bele tudod diktálni a mondókádat. A diktálás működik az iPhoneokon magyarul.

Az alábbiakban el tudod olvasni hogyan kell használni:

[link]

[link]

2021. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!