Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC resetnél a driverek megmara...

Username666 kérdése:

PC resetnél a driverek megmaradnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A driverek egy újratelepitésnél megmaradnak vagy elvesznek? ÉS ha PC resetelek az olyan mintha usb ről bootolnék és ugy telepiteném ujra?

2021. szept. 22. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

driverek újratelepitésnél elvesznek

PC reset = gyári beállítások visszaállítása

2021. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SIDLER22 ***** válasza:

A PC reset-et fagyáskor használjuk. Akkor amikor nem egy-két alkalmazás hanem a komplett rendszer lefagy és még kikapcsolni sem lehet normálisan.

Ha az operációs rendszert újratelepíted a driverek elvesznek. Kivéve ha másik partíción tartod a telepítőjüket. De manapság már erre sincs szükség mert az internet korában a legújabbakat fel tudjuk telepíteni. De sokszor erre sincs szükség mert a Win 10 a 95%-át felteszi magától. Egy-két esetben van, hogy nem tesz föl vagy rosszat.

2021. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem, kérdező, szintén nem. Semmi nem marad meg újratelepítésnél, de pontosan ezért vagyok itt, nincs szükség újratelepítésre, ha bármilyen szoftveres probléma van, én megtudom javítani. (Ha persze, más operációs rendszer kell, akkor vedd úgy, hogy semmit se mondtam)
2021. szept. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!