Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetnék? Nem működik az...

Mit tehetnék? Nem működik az Omsi a gépemen

Figyelt kérdés
Pár napja került fel a Windows 10 a gépemre( eredeti), és ennek következtében mindent újra kellett telepítsek. Minden működik, kivéve az Omsi 2-t. Szép sorban töltöttem vissza mindent, először a Steamet és az Aerosoftot, majd bejelntkeztem és letöltöttem az Omsit, a meglévő Add-onokkal együtt. Beléptem a játékba, rendeztem a beállításokat, kiválasztottam a berlini mapot és rányomtam az indításra. Elkezdett betölteni a játék, de mikor a betöltés végére ért, hirtelen kikapcsolt az egész Omsi. Semmi hibaüzenet nem jelent meg

2021. szept. 24. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer összeomlott, de azóta?
2021. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Nincs esetleg egy logfile-od?
2021. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal ez történik. Már megpróbáltam újra telepíteni az egészet, most is ez van
2021. szept. 24. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a memóriád kevés vagy a processzorod. Próbáld ki másik gépen is, hogy ott is hibás-e. Ezenkívül próbáld ki az OMSI 2-t, az Steam-es, és így sokkal stabilabb is.
2022. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!