Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az Adobe...

Hyker007 off kérdése:

Miért nem működik az Adobe programcsalád egyike sem a gépemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémába ütköztem hogy vettem egy új gépet a munkámhoz. Eddig Intel-es konfigurációval dolgoztam ahol minden rendben ment. Most ezt lecseréltem AMD konfigra és sem az Adobe Photoshop, Sem az Adobe AfterEffect, Sem az Adobe Bridge, sem az Adobe Flash Pro, nem működik.

Program megnyitása után lefagy és eltűnik az ablak. de valahol fut a háttérben viszont a feladatkezelőben sem találom, de ha uninstalállom akkor kéri hogy zárjam be az alkalmazást. Bármilyen verziót telepítek fel (próbáltam crackelt verziót is) egyből összeomlik. ha újra telepítem a Windows redszert akkor addig tudom használni ameddig ki nem kapcsolom a gépet. ha újra bekapcsolom a gépemet egyből összeomlik az összes alábbiakban felsorolt program... mi okozhatja a problémát?



2019. jún. 13. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos a problémádra nem tudom a választ, de az adobe termékek nem igazán vannak jóban az AMD-vel, mivel Intelre, és Nvidia-ra vannak optimalizálva.
2019. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel munkához használod, véleményem szerint eredeti szoftverről van szó. Tudsz írni, vagy fel tudod hívni a terméktámogatást, ahol egy rövid azonosítás után segítenek.
2019. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem AMD a CPU/GPU is és gond nélkül fut minden. Windows 8.1-et használok.
2019. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is sanszos hogy az AMD konfig lehet a gond, de nem értem a logikáját. Cégünk azért döntött az AMD mellett mert az Új Ryzen procik verik az intel i9-es procijait. Félreértés ne essék, mindig is Inteles voltam de sosem zárkóztam el az AMD elöl sem, és ha ez a probléma nem lenne kellemesen csalódtam volna az AMD-ben. Más szoftwereim gyönyörűen futnak, csak az Adobe az ami nem működik. Az Adobe support-al megtörtént a kapcsolatfelvétel, de nem tudják mi lehet a gondom. Annak ellenére hogy licensz visszaigazolás is megtörtént arra hivatkoztak hogy biztosan crack-elt programot telepítettem. Ami nem lehet mert az Adobe hivatalos Creative Cloud oldaláról vásároltunk meg mindent, és minden más gépen működik. A konfigol is ugyan azok, annyi különbséggel hogy nekem 256gb-os M2es SSD-m van és 1TB-os HDD míg a többi gépbe 256gb-os M2es SSD van és egy 500GB-os HDD.
2019. jún. 14. 08:26
 5/6 gyuripapa21 ***** válasza:

Nekem is AMD procim van és simám ,tökéletesen fut a Photoshop is rajta.

Csak egy tipp: Próbáld az adobét újra telepíteni.

2019. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Regebbi verzioval sem mukodik?
2019. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!