Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem torrentoldalról...

Letöltöttem torrentoldalról egy Windows 7 telepítőt, ami DVD-képben van. Hogyan csináljak telepítő DVD-t belőle? Rakjam rá így iso-ba, vagy a deamon tools által megnyitott dvd-n lévő dolgokat másoljam rá?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami dvd író programmal írd ki, mint képfájl. Úgy, hogy ne magát a képfájlt írod ki mint adatot, hanem mint képfájlt. :D Vagy csinálhatod úgy is, hogy daemon tools-ban megnyitod, és egy dvd író programmal dvd másolás funkcióval lemásolod a daemontools-os dvd-t egy igazira.
2010. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha telepíteni akarod a gépre, másik oprendszer helyére/mellé, akkor ki kell írnod lemezre, amire Daemon Tools - legalábbis így, ahogy leírtad - nem felel meg. Na most, ehhez kell egy Nero vagy egy PowerISO program, ami a .iso filet egy az egyben kiírja neked dvd-re - telepítés után .iso-ra dupla katt, aztán már csak az írás gombot kell megtalálni. Onnan gondolom, megy a dolog.
2010. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem már, köszi a válaszokat!

Egy kérdésem lenne még...

Ha most nekem Win XP van a gépemen, és ennek a helyére akarom rárakni a Win7-et, akkor semmi adatom nem fog megmaradni? Formatálni kell teljesen?

2010. aug. 31. 21:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Neroban CD/DVD író menű, és CD kép felírás.

[link]

[link]

2010. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azt a partíciót kell formatálni, amin most van a WinXP-d, szóval csak a C meghajtót.
2010. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2010. aug. 31. 22:12
 7/7 bp1985 ***** válasza:
Documents and settings megmarad.
2010. szept. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!