Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék valakitől segítséget...

Lancelot1221 kérdése:

Szeretnék valakitől segítséget kérni. Mégis hogyan tudnám eltávolítani a gépemről a directx 12 öt hogy feltudjam telepíteni a 11-et ?

Figyelt kérdés
a játékok nagy része 11 egy kompatibilis és igy elöfordult már párszor hogy crash kép es kiirja hogy a 12 övel van baja még ugy is mint pl(nenézetekle) a fortnite hogy lehet 12 es direct x et váolasztani a játékban

2021. szept. 25. 18:03
 1/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy értem, amit írtál, mert se pont, se vessző nincs benne..

A DirectX 12 a Windows 10 része, de attól még tudsz futtatni DirectX 11-es programokat is.

A Fortnite-ban pl. kiválaszthatod, hogy melyiken fusson. A 12-höz oda is van írva, hogy Beta, tehát legtöbben még a 11-et használják, de ők sem szedték ki a 12-t a rendszerükből.

2021. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem volt jo a fogalmazás igen. De ugye bár mint a beta az beta hibas lehet es valamit bekavar.a kérdés az volt hogy hogyan tudom eltávolitani a directx 12 öt? Hogy a 11 et feltudjam telepiteni mivel az a játékok által preferált.
2021. szept. 25. 19:28
 3/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

De nem maga a dx12 a beta, hanem a játék nem biztos, hogy tökéletesen fut rajta.. az újabb technológián.. mert a játék fejlesztői még nem teljesen készültek el vele. Mondjuk így...


Ha dx11-re állítod a játékot, akkor azon fog futni.

Visszafelé kompatibilis.

2021. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

magyarazd meg tehat mi a problemad mert valaszolok leirtak

a jatekban kell dx11 modban futatni


rengeteg mas jateknal is van hogy kulonbozo modokon lehet futatni oket


szoval azt mondod neked dx11 modban is problemaid vannak?


lehet winedel vannak gondok

de eselyesebb hogy vga driverel


vagy frissiteni kell, vagy egy regebbi jol mukodot visszatenned


aztan lehet valami belepiszkalt rendszerbe, ha nem te valami "tisztitoval" akkor virus se kizart

2021. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azkénemég tisztitó folyamatosan monitorozzon nekem mindent.

próbáltam a drivereket régebivel és újabal is megjelenik ez a probléma

a win el nemhiszem nemrég telepitettem

azabaj ha beis állitom 12 mondban álitsam 11 re, 11 modban nemtetszik neki hogy 12 van a gépen.

2021. szept. 25. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Segítek neked kérdező, ha adsz egy discord elérhetőséget, ott könnyebb, másrészt, had javítsalak ki, a tisztító nem folyamatosan monitorozik mindent, ne gondold így, ennek az így való gondolása, hátrány. Hidd el, ha beállítod a dolgokat, úgy fog működni, ahogy neked tetszik, ezzel csak jót akarok.


Azt fogjuk csinálni, hogy, a directx-et letöröljük, majd újra feltelepítjük, és így működni fog, az összes verziója.

2021. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezer hála privátba elküldöm a discord elérhetöségem
2021. szept. 26. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!