Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal készíthető...

Milyen programmal készíthető felirat videó? Tehát ami feliratoz végig!

Figyelt kérdés

Mondok példát úgy egyszerűbb. Van sok olyan videóklipp is ami nem videóklipp hanem csak egy videó ahol folyamatosan megjelenik a szöveg amit énekelnek. És ez maga a videó. Én is ilyesmit szeretnék magamnak csinálni igaz nem éneklek :D szóval teljesen más témában :)


Előre is köszönöm a tippeket. Ha esetleg valaki ebbe otthon van és pesti és volna rá ideje megtanítani azt még akár szívesen honorálnám is. ;)



2021. szept. 25. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy ráégeted, akkor bármilyen videószerkesztő; nem lesz külön srt-ben. Én a Camtasiát használom, de kismillió van.


Vagy felirat készítővel: SubtitleWorkshop pl. Van még a Subtitle Editor, azt nem használtam. Ezekkel srt-be is menthetsz, külön fájlba.

2021. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!