Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A diabloban hol találom...

Nyertes1000 kérdése:

A diabloban hol találom Arkaine's Valor nevű páncélt ?

Figyelt kérdés

már átvizsgáltam mindent 1-7 ig, és nem találtam meg az 5. szinten sem a páncélt.


itt azt írja pedig:

[link]


"Ha beadja ezt a küldetést, akkor az 5. szinten fogsz találni egy kereszt alakú szobát. Menj be a dupla ajtón, és ott megtalálod az első blood stone-t. "


A kereszt alaku szoba sincs meg.



2021. szept. 27. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Videora keress rá, akár simán az armor nevét beírod yt re lesz egy rakat video, ugy már látni fogod mit kell keresned.
2021. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Probáltam, de mint ha nekem más lenne a mapp, elkelett olvasnom egy könyvet egy kis szobában, minden könyvet megtaláltam és nem nyílt meg a terem, na hát ha majd most.
2021. szept. 28. 03:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden végigjátszáson adja be. Ha jól emlékszem 66% az esélye. Ha nincs az 5. szinten, megteheted, hogy new game-t indítasz az adott karaktereddel. Ekkor megmarad mindened, csak új játék indul.
2021. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!