Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word ingyenes alternatíva...

Word ingyenes alternatíva laptopra? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Egy kurzus miatt szükségem van egy word rendszerre, de nem szeretnék emiatt előfizetni, mert csak néhány formázott írásra van szükségem, van ilyen ingyenes word-höz hasonló tudású ingyenes program? Help

A legrosszabb esetben mégis előfizetek, hátha van havi felmondású előfizetés.



#ingyen #program #Word #szerkesztő #laptop #Rövid határidős előfizetés
máj. 24. 15:56
1 2 3
 1/22 Alex Fly ***** válasza:
100%

LibreOffice.

De ha pár dokumentum miatt nem akarsz programot telepíteni, akkor van ingyenes online megoldás, mint pl. a Google Docs.

máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Van. (és van lehetőség havi konstrukcióban is fizetni az office-ért, ha már derogált megnézni magadnak....)
máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem értek az internethez, a laptopot is most vettem, csak itt vagyok kb. 5 éve a gyakorin mobilról, azért itt kérdeztem.

Köszönöm a segítséget.

máj. 24. 16:12
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Ingyen 1 hónapig:

[link]

Vagy csinálsz MS fiókot, és van online Word.

máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 10 éve használok Windowshoz Libre Office-t,nagyon jó, csak a nevek mások: Word helyett Writer, Excel helyett Calc stb. Innen INGYEN letöltheted:

[link]

máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Google Docs, Libre Office
máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
máj. 26. 23:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
WordPad
máj. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Libre Office szerintem is jobb. Àllami intézmények nagy része azt hasznàlja. Én otthon is évek óta.

Egy dologra nem képes az hogy azonos dokumentumon azonos időben többen dolgozzanak. Ha ez nem hiànyzik akkor nagyon ajànlom.

máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Libre Office, szabad szoftver, bárki javítgatja, Linux-on és Windows-on is sokan használják.
máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!