Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MS Word nézet, egy oldal középen?

MS Word nézet, egy oldal középen?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ha MS Word-öt használok, a dokumentum 100%-os nézetben a monitor bal szélén foglal helyet, illetve egyszerre két oldal jelenik meg.


Nekem az kellene, hogy folyamatosan csak egy oldal jelenjen meg a monitoron középre igazítvaa, függetlenül a nagyítás mértékétől.


Ha beállítom, hogy "egy oldal", akkor egészben mutatja az oldalt, de ammint rámegyek, hogy nagyítson rajta, azonnal két oldalt mutat ismét, egymás mellett.


Hogyan lehet megcsinálni, hogy egyszerre csak egy oldalt mutasson középen?



2021. szept. 28. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a menüszalag elején a dokumentumnézetek > nyomtatási elrendezést választod, akkor mi történik?
2021. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyomtatási elrendezés nézetben van


Jelenleg az egyetlen megoldás az, ha 120%-ra felnagyítom, mert így már nem fér bele egymás mellé két oldal.

2021. szept. 28. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézegetem, állítgatom - igaz, nekem csak 2007-es MS office-om van, mást használok - de nem tudom előcsalogatni ezt az állapotot.

A "Lap elrendezés" menüben az Oldalbeállítás > Méret, illetve az Elrendezés > Igazítás sem változtat valamit? (bár gondolom, már ezeket is "megpiszkáltad" :)

2021. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is 2007.

Úgy látszik marad a 120%-os nagyítás.

2021. szept. 28. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Találtam megint valamit: a lap elrendezés menüben az oldal beállításnál. [link]
2021. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!