Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messengeren be lehet valahogy...

Messengeren be lehet valahogy állítani, hogy ne lássák ha netközelben (online) voltam viszont én lássam ha ír valaki?

Figyelt kérdés

Ha ír valaki akkor ugye 3 lehetőség van, ha a címzett offline akkor egy fehér hátterű pipa lesz.

Ha online de nem látta akkor a pipa hátter kék.

Ha elolvasta akkor megjelenik a profilképe a szöveg után kicsiben.

Én azt szeretném, hogy online legyek, de ha valaki ír akkor a sima fehér hátterű pipát lássa, tehát azt gondolja hogy nem vagyok netközelben/belépve.

Kb mint a régi MSN-en a rejtett mód :)


Ezt be lehet valahogy állítani?


2021. szept. 29. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mivel nem ír senki, ezért leírom én meddig jutottam.

Találtam egy kiegészítőt asztali gépre (google chrome) amivel el lehetett olvasni úgy hogy fehér maradt a karika. Csakhogy ez kb 2 hónapja eltűnt a chrome áruházból.

Ezért a helyére több újabbat is leteszteletem. Ez volt a másik:


[link]


Viszont ezzel csak úgy tudom elolvasni hogy szürke karikát jelez. Tehát nem azt hogy elolvastam, hanem hogy megérkezett a készülékre.


A korábbi "unseen for facebbok" alkalmazással be tudtam állítani bárhogy tetszőlegsen, de ezzel az újjal csak 1 féleképp lehet.


Persze ezt tesztelni is kell több profillal, hogy kinek hogy működik.

Én sajnálom hogy elűnt a jól be vált bővítmény, de még egyenlőre nem találtam olyat ami olyan jó lenne..


Kérdező - azt is gondolom hogy te androidra gondodolad. Persze ott is van pl kiwi browser amire lehet telepíteni + bővítményeket, de az akkor sem olyan mint a messenger alkalmazás.


Minden esetre lényeg a lényeg hogy olyan kis progikat, bővítményeket kell tesztelni amik módosíták az alap dolgokat, és így más látszódik a messengerben.


Most én is keresek tovább olyat ami jobb, bár én asztali gépről használom.

Gondoltam leírom azért hogy én mire jutottam ;)

2021. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen, főleg Androidra gondoltam. Rá akartak/akarok valakire ijeszteni hogy pár napra "eltűnök", ezért kellett volna megoldanom :)
2021. okt. 2. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt pl


[link]


Van biztos jól működő androidra is. Csak nekem nincs telcsim hogy próbálgassam őket.

Meg kell 2 profil is a teszteléshez :)

2021. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!