Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok játékos...

Miért nem tudok játékos Streamelni OBS-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondom a következő!

OBS-ben az a gondom hogy jeleneteknél létrehozok egy újat, forrásoknál pedig állítok egy olyat hogy játék felvétele, teljes képernyős üzemmódba. Eddig minden fasza, aztán még sem történik semmi. Valamikor észhez tér és működik napokig-hetekig....Haaaa véletlenül bemegyek a gépház/rendszer/tárterület/ideiglenes fájlok fülre és ott kipucolok mindent beleértve a directxárnyékoló modult gyorsítótárat is, amire ugye azt írja hogy ha szükség van rá akkor létrejön újra, na akkor megint fekete képernyő sokáig. Létrehozom újra a jelenetet meg a forrást és semmi. Ha arra a lehetőségre megyek hogy ablak felvétele abban tökéletesen működik minden. Egyszerűen a játék felvétele forrással van valami. Ha valamit tudok futtatni DX11-ben pl F1 2020 az többé kevésbé működik mindig, de már az újabb a 21 az csak DX12-ben fut és csinálja is a fesztivált. Star Wars BF2-vel próbáltam még, azt is vinné ha akarnám. WoW-ot mikor hogy. Nézegettem Youtube videókat hogy energiatakarékos módra állítsam, meg rendszergazda, win7-ben, nvidia vezérlőpultban is mint a videók mutatták.... nem oldotta meg. Ugyan olyan szeszélyes. Húztam nem régen új Windows-t neki. Azzal nem oldódott meg a probléma. Driverek frissek, OBS-ből is a legfrissebb van fent 64 bites verzióba. Valakinek valami ötlet? Amúgy egy GTX 1060 3Gb-t hajtok 16 giga Rammal és egy Ryzen 7 1700x-es procival társítva.



2021. okt. 1. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha képernyő felvétellel jó, miért nem használod úgy? Problem solved.
2021. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Addig oké hogy működik, tegnap este kezdtem el dúrni az alternatív megoldásokat. Viszont szeretném ha a program bizonyos funkciói úgy működnének ahogy annak kellene, és nem sufnin tuningolni. Meg érdekel is hogy mi lehet a gondja
2021. okt. 1. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem sufni tuning, hanem a program funkciója. Annyi, hogy nem a DX API-n keresztül rögzít, hanem a képernyő tartalmát. Az eredmény az amit szeretnél? Igen. Akkor használd, a nem működő funkciót meg hagyd. Ezer oka lehet amúgy, hogy miért nem jó, kezdve ott hogy bug van a szoftverven, lehet a játék maga nem engedi hogy belepiszkáljon egy külső program (anti cheat), a telepített DX, VGA driver, meg ezer dolog. Nincs értelme szenvedni vele, ha a szoftver egy másik funkciójának a használatával pontosan azt az eredményt kapod amit szeretnél.
2021. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!