Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan legyek jobb játékos...

Hogyan legyek jobb játékos League Of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el és 14-es szintű vagyok. 22 karakterem van már, de egyikük sem az igazi. Talán úgy Ashe, és Jinx az amivel nem vagyok annyira haszontalan. Alapvetően nagyon jól tűröm a kritikát (ezzel nem magamat szerettem volna fényezni.) de az hogy kapjam el a koronát, dögöljek meg, stb. az nagyon elveszi a kedvemet a játéktól és nagyon rosszul is esik. Ismerőseim sem nagyon játszanak velem, pedig ők bíztattak leginkább hogy milyen jó lesz, meg mennyit fogjuk csapatni, szóval marad a solo queue. Egyébként ez az első MOBA játékom, mást nem próbáltam.

2020. máj. 12. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Évek alatt. E-sport játékokban általában rengeteg idő kell hozzá."toxic" játékosok pedig mindig lesznek, teljesen mindegy mennyire játszol jól. Némítani, jelenteni kell őket azt kész. Egyébként érdemes profi játékosokat nézni, sok trükköt el lehet lesni, illetve megtapasztalnod, hogy milyen roleokban tudsz és szeretsz a legjobban játszani.
2020. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ahogyan az első írta, idő. A profi játékosok nézése eleinte talán bonyolult lehet, de az is jó ötlet. Egyedül egyébként szerintem nehéz kezdeni vagy könnyebb feladni, jó ha van valaki, aki "mutatja az utat". Én sem vagyok profi, de szívesen játszom veled, segítek, amiben tudok, ha van kedved és dobsz egy üzenetet!:D
2020. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! :)
2020. máj. 13. 10:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed úgy, hogy a profik játszása után beleivódik az elmédbe a tudás, akkor ajánlanám Technoviking LOL alapok c. sorozatát. (Még mindig fut, most kb a 6. résznél járhat.) De ezen kívül is van még más hasznos videója. Viszont, ha jól megy az angol, akkor találhatsz nagyon sok segítő videót. Champ-ekről, micro, macro játékról stb...

Annyit tudok ajánlani még, hogyha az egyik játékos egyfolytában rage-el, és semmi hasznosat nem ír, mute-old le. Az enemy-t szintén a játék elején mute-olhatod, hogyha téged zavar a sok "ez", és miegymás üzenet.

2020. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz rengeteg videót, tanulj játékelméletet aktívan, tanuld meg fejből az összes champ összes képességét, ideértve a passzívot, figyeld a minimapet gyakran, gondolkozz előre minden match-upnál, hogy mit hogyan kéne, gyakorold a farmolást, az a legfontosabb pénzbevételi forrásod. Ezen kívül gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj. És ne írogass, hagyd figyelmen kívül a rage-előket, ne mást hibáztass, hanem mindig saját maadat elemezd. Máson nem tudsz változtatni, magadon igen. Utólag könnyebb elemezni a dolgokat, töltsd le a replayt, nézd meg, mit és hogyan rontottál el. És ne azt mondd, hogy az meg az elrontotta, hanem hogy te mit tudtál volna a meglévő információ birtokában jobban csinálni. Ehhez segít sokat, ha nézel profi streamerek, youtuberek videóit. Lehetőleg olyat, ahol aktívan magyaráznak.
2020. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!