Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerű készlet nyilvántartó...

Egyszerű készlet nyilvántartó program?

Figyelt kérdés

Szeretek itthon barkácsolni, és már sokszor nem tudom követni, hogy mit vettem, mi az amire szükségem van. Egyre bonyolultabb dolgokat tervezek, és elég sok rohangálás a műhely és a gép között, hogy pl. M5x16-os vagy M6x16-as csavar van-e itthon? Olyan egyszerű (lehetőleg ingyenes) készlet nyilvántartó programot keresek amelyikkel egy kisebb hobby műhelyben lévő anyagokat (pl. szálanyagok, menetesszárak, csavarok, bútorlapok stb.) méret, anyag stb. szerint tudok nyilvántartani, esetleg szálanyagnál (pl. vettem egy 6m hosszú 10-es gömbvasat és már elhasználtam belőle 2,5m-t akkor maradnia kéne 3,5m-nek) a fogyást is tudja?

Neki ülni írni egyet most nem szeretnék, inkább valami készet keresnék. Megfelel angol nyelven is, nem kell magyarnak lennie. Ami még fontos, hogy az adatbázisa lokális legyen, ne valami felhő meg mittom én milyen tárolású legyen. Operációs rendszer linux vagy windows.



#készletnyilvántartás
2021. okt. 2. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Erre az Excel is elég.
2021. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
És ha majd kész lesz és használod, ráfogsz jönni, hogy többet könyvelsz, mint barkácsolsz.
2021. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1: Az Excel már kevés, eddig Excelben volt; azért gondoltam, hogy talán valami jobb...
2021. okt. 3. 14:36
 4/4 A kérdező kommentje:
2: Hát nem tudom, lehet. Anyagilag tuti megéri, mert már a 8. zacskó M8x20-as csavar kerül elő innen-onnan...
2021. okt. 3. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!