Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha váltok majd Windows 11-re...

Taizun kérdése:

Ha váltok majd Windows 11-re 10-ről, akkor megmaradhat minden fájl a gépemen?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek hozzá, azért kérdezem ezt most. Nem ilyen flegma válaszokat várok, hanem normálisakat.

Tehát szeretném majd frissíteni a Windowsomat 11-re, de félek attól, hogy minden törlődik. Úgy is lehet majd váltani, hogy megmaradjanak a dolgok a gépemen?

Nagyon szépen köszönöm a segítségeket!



2021. okt. 2. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, megmarad minden elvileg, de érdemes lementeni minden fontosat valami külső adathordozóra, biztos ami biztos.
2021. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Igen, gondolkoztam rajta Én is, az a biztos. :D

Köszönöm szépen a gyors választ!

2021. okt. 2. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha majd jövőre felajánja magától a win10 hogy frissítsen-e 11-re akkor igen. De ha te próbálod ráhekkelni akkor nem biztos.
2021. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Nem okt 5-én jelenik meg? Mármint Én hivatalos megjelenésre gondoltam, nem pedig innen-onnan leszedegetni és hátha.

2021. okt. 2. 14:58
 5/12 anonim ***** válasza:

#4

De igen. ISO formában tiszta installhoz. De winupdaten csak jövőre kezdik teríteni (opcionális) frissítésként a kompatibilis gépekre.

2021. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Jaaa mondjuk ezt nem tudtam. Köszönöm szépen a választ, most már okosabb lettem ebben is haha

2021. okt. 2. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Az Insider program már az "early access" azaz "korai hozzáférés" opcióval is felajánlja a frissítést, és (ha jól tudom, egy hétig) a visszaállítás is működik.
2021. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

De ha valami nem 11 kompatibilis a gépében akkor csak tiszta installal fog tudni visszaváltani 10-re. Amúgy nem fog frissülni.

2021. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 A frissítés ELŐTT "megnézi" , hogy kompatibilis-e, és inkompatibilis rendszerre nem is enged frissíteni.
2021. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 "Insider" programban (sajnos?) engedi feltenni..
2021. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!