Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi tárhelyet foglal a...

Mennyi tárhelyet foglal a Windows 11?

Figyelt kérdés

Ha valaki esetleg feltelepítette már, meg tudná nézni, hogy tiszta telepítéssel mennyi helyet foglal? Vírusként terjed az interneten, hogy 64GB tárhelyet foglal. De sajnos úgy tűnik, hogy globálisan csúcsrajár a szövegértési gond, mert szó sincs arról a hivatalos specifikációjában, hogy 64GB-ot foglalna, oda az van írva, hogy a gépigénye 64GB, vagy nagyobb meghajtó.


Köszi!


2021. jún. 27. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból nem megállapítható, mert az vágott verzió és erősen beta állapotú. Majd novemberben kiderül.
2021. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi! Csak így meg nem tudom, hogy kell-e nagyobb SSD, most 128-as van. Valószínűleg elég, mert kizártnak tartom, hogy 64GB-ot felpakoljon, vagy ha igen, abból biztosan lesznek törölhető telepítési fájlok, de csak jó lenne, ha addig kiderülne. :)
2021. jún. 27. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem tudod se te, se más, mert nincs ilyen publikus adat.
2021. jún. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Ha 128-as ssdd van és tudod hogy a minimálisan megkövetelt az 64 akkor én a matektanárnő segítsége nélkül is ki tudom számolni hogy meg fog felelni.. :P

Legfeljebb pár játék nem fog pluszban felférni rá..

2021. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Játékra van külön terás SSD. De a helyzet nem annyira egyszerű, mert ha mondjuk tényleg felrak 64GB-ot, és még van pár program, amit csak C-re lehet telepíteni, és még kell hely az update fájloknak, és még bele kell számítani a 20 százalék szabad hely meghagyását SSD-n, akkor matektanárnő segítsége nélkül is ki tudom számolni, hogy a 128 akár még karcsú is lehet...
2021. jún. 27. 08:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt már megtudod nézni hogy kompatibilis a géped vele vagy sem:


[link]

2021. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

[link]


eleg hasznos


szerintem semmi lenyeges valtozas nem lesz win10 hez kepest


lebutitjak megjobban elrontjak es kiadjak dragan ennyi a forgatokonyv


amugy ketlem hogy valami extras 128 asod van vagy igen? Csak mert kisebb ssd kbol nem annyira keszultek jofelek sosem

256 korultol indultak mindeg azok amik mar azt nyujtottak sebesseg es tartossag teren amit a nagyobbak is

ehezkepest a kicsik (azonos tipuson belul) sokszorosan lassabbak es elhasznalodobbak voltak (es ez orokervenyu is lesz)

2021. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"amugy ketlem hogy valami extras 128 asod van vagy igen?"



Ez most hogy jön ide, és mennyiben lényeges a kérdés szempontjából?

2021. jún. 27. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!