Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a Facebook-nak egy "profil...

MrPeetR kérdése:

Van a Facebook-nak egy "profil zárolása" beállítása. Használja valaki ezt a beállítást?

Figyelt kérdés
Ezt a beállítást csak egyes országok engedélyezik. Pl. Anglia, India, Banglades. Próbáltam VPN-en keresztül, angol IP-ről. Előfizettem egy angol eSIM-re, regisztráltam ezt a számot a profilomra. Átírtam a lakhelyem Londonra. Egyikkel sem működik, nem jelenik meg ez a beállítás.

#Facebook #Android #VPN #Lock profile #Profil zárolása
2021. okt. 2. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván a facebook mindenkiről beméri a helymeghatározást.


Úgyhogy inkább ne állítgass te csak semmit, mert a végén csak magadnak is ártasz vele.

2021. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én használtam egy ideig, magyarországon, nálam működött.
2021. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm gyakran csinálta ezt. Felment, jól kikutakodta magát, majd zárolta magát. Ezt hetente megcsinálta. Azért, hogy őt ne találja meg senki🤷🏽‍♀️
2021. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem keveritek a profil zárolását a profil felfüggesztésével. A zárolás egy olyan beállítás, hogy csak az ismerőseid tudják megnézni az adatlapod. Ha valahova írsz egy hozzászólást, majd egy idegen rád kattint, akkor annyit lát, hogy zárolt profil. Sem adatlap, sem fénykép.
2021. okt. 5. 04:39
 5/7 anonim válasza:
#4 Igen, igazad van, tényleg összekevertem.
2021. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, csak akkor megvádolnak , hogy kép nélküli kamuprofil vagy stb🤷🏽‍♀️
2021. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még nem elérhető ez a funkció SAJNOS😩
2021. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!