Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows: Google Chrome "Az ön...

Windows: Google Chrome "Az ön kapcsolata nem privát" jellegű hiba elhárítása?

Figyelt kérdés

A dátum és az idő teljesen pontos.

Google Chrome "az ön kapcsolata nem privát" üzenetet ír ki minden oldalon és nem lehet semmit tenni, se a Google keresőt használni azon a gépen.

Windows 7 32 bit a rendszer, egyik napról a másikra történt ez.

Böngészési előzmények törlése megtörtént. Internetbeállításoknál a tartalomnál az "SSL állapot" törlése megtörtént.

32 bit esetén kiadnak még Google Chrome aktuális, új verziókat? Más rendszer esetén rémlik, hogy nem adtak már ki 32 bit. változatot.



2021. okt. 5. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Chrome már nem támogatja a rendszered, próbáld meg talán a Firefoxot.
2021. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy 2020. januári cikkben, hogy tovább folytatja a Windows 7 támogatását a Google Chrome.
2021. okt. 5. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld telepíteni ezt [link] a frissítést (az x86-ost), újraindítás után talán megoldja a problémát.
2021. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Haburc ***** válasza:
Erről én is olvastam, de csak 2021 júliusig támogatja a google a win 7-et. Legalább is úgy írták le, hogy a win 7 támogatása megszűnése után még másfél évig támogatja a google a win 7-et. Lehetséges, hogy abbahagyták. Váltanod kellene legalább win 8-ra vagy win 10-re.
2021. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Az ön kapcsolata nem privát"

Jó jó, de ezt miért tőlünk kérded..?

Kérdezd a feleségedet... ;-)

2021. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!