Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a tapasztalatok windows...

Mik a tapasztalatok windows 11-el kapcsolatosan, akik feltették?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én akartam, de a gépem nem fwlel meg nekik.
2021. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig semmi extrát nem tapasztaltam, műxik, de majd meglátjuk a huncutságokat.
2021. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több gépre feltettem, régebbiekre is. Semmi extra, leginkább egy grafikai módosítás, valamint a beállítási lehetőségeket kell kicsit máshol keresni. Aki otthonosan mozgott a Win 10 rejtelmeiben, annak ez sem okoz gondot. Esetleges driver hiány esetén a Win 10-es meghajtóprogramok tökéletesen működtek. Még a tweak programok is. Nekem rendben van, megtartom.
2021. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ez egy jelentősebb frissítés, de ne felejtsük el, hogy a verzióváltás kezdetben nem volt képben. Ezt egy nagyobb Windows 10 frissítésnek szánták, de végül kissé nagyobb lett. Elsősorban a dizájnban látszik a változás, illetve hajszálnyit jobb a teljesítménye. Azonban ez utóbbi nagyban függ a telepítéstől. A tapasztalat az, hogy ha régebben (pár éve) telepített Win 10 frissül, akkor nem túl jó a teljesítmény, sőt akár rosszabb, mint a frissítés előtt. Ellenben tiszta telepítésnél gyorsabbnak hat. Egyelőre vannak idegesítő (kisebb) hibái, nálam néhány többmonitoros esetben ütközött ki. Szerintem megéri várni még vele pár hetet/hónapot mire ezeket javítják.
2021. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!