Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az extreme digital-lal kapcsol...

Az extreme digital-lal kapcsolatosan mik a tapasztalatok? Vett már ott valaki valamit? Akartam én is, de aztán megláttam a Facebookon egy csoportot, hogy extreme digital károsultak csoportja, úgyhogy elgondolkoztam.

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Régebben vásároltam ott.
2020. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hypno ***** válasza:

Na ja. Egy pár száz fős csoport és az ország kb második legnagyobb forgalmú online áruháza.

Tényleg gondolkozz el a dolgon.

2020. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Apu vett ott egy digitális fényképezőgépet,nem volt gond.A Facebookon viszont írnak egy csomó problémás esetet.Elbizonytalanodtam.Kinéztem egy laptopot,és csak ott kapható a városban,amit elterveztem konfiguráció.Ezért vagyok bajban.
2020. jan. 27. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Az Extreme Digital egy hatalmas forgalmú cég, sok-sok ezer ügyféllel és tranzakcióval.

Az, hogy néha problémák és hibák csúsznak a dologba teljesen normális és MINDEN cégnél előfordul.

Az meg külön említésre méltó, hogy az emberek végtelenül szeretnek a facebookon szitkozódni, csámcsogni, akkor is ha valójában nem érte olyan hű de nagy kár őket, csak mondjuk 1 nappal később érkezett meg a termék, vagy más színben kapták meg.

Ha ennyire rettegsz, hogy átver magyarország egyik legnagyobb cége és Te is "károsult" leszel, akkor ne vegyél laptopot, nem kötelező.

2020. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tobb eve szinte mindent toluk rendelek a nyomtatotol kezdve a legoig. De nagyobb ertekut sosem mint teve, laptop, vagy mosogep.

Nekem nem volt gondom veluk sosem. Amikor egy nem mukodott kulso aksi azonna csereltek.

2020. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig sem volt gondom.

5-10 termékem van tőlük...

2020. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolgot vettem már tőlük. Korrektek. Volt olyan, hogy az áruhitelt nem folyósította a bank, helyette közvetlen az edigitalnak tudtam fizetni a részleteket.

Volt, hogy visszavittem egy rendelt terméket, mert szimplán nem tetszett, gond nélkül visszavették.

Apró kellemetlenségeim voltak velük, nagy problémám nem.


Az, hogy akadnak gondok, mindenhol előfordul.

2020. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk már több mindent tőlük, semmi probléma nem volt. A jelenlegi laptopomat is náluk vettem, 3 éves, semmi gond nem volt még vele.
2020. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha nem lesz probléma a termékkel, akkor szerencsés vagy, ha viszont reklamálnod kell, akkor készülj fel egy óriási tortúrára, mert sem telefonon, sem e-mailben ügyfélszgálatukat érni nem tudod. (A boltban történt személyes reklamációmkor ugyanis ezt a két lehetőséget ajánlották. Kb. húsz darab levelemre nem válaszoltak, a telefont nem veszik fel.)

Belefáradtam. 25ezer forintom bánja.

Nagyot csalódtam az Extreme digitalban, tőlük soha többé vásárolni nem fogok és ezt csak javasolni tudom mindenkinek, aki tervezi.

2020. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!