Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bittorrent segítség?

Bittorrent segítség?

Figyelt kérdés
Egy sorozatot szeretnék megnézni és azt először letöltöttem a laptopomra. Utána láttam, hogy kell külön hozzá egy torrent, így letöltöttem a bittorrent webes verzióját. Még sose használtam ilyet és nem is nagyon értem a helyzetet. Kiválasztottam a mappámból a sorozat fájlt és rányomtam a letöltésre. Egy ideig úgy nézett ki mintha csinálna valamit, x idő múlva tölti le, x B/s-al, de százalékosan semmi nem változott. Azóta meg csak áll, semmit nem csinál egyik számláló se. Valaki nem tudja, hogy mit kéne tenni?

2021. okt. 30. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem osztja meg senki se a torrentet. Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni.
2021. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a s/l értéke egy torrentnek, úgy mondják, hogy seedelni kell ahhoz, hogy más le tudja tölteni. Új torrenteknél sokan seedelik, aztán általában ez elapad, kivéve a sokáig érdekes klasszikusokat.

Szóval olyan torrentet töltse le, amit sokan seedelnek. Ezt egy számmal szokták jelölni. Pl. Seed: 135

Olyan is van, hogy lejön egy film félig, és utána leáll, valszeg neked ez történt. Ilyenkor asszem az van, hogy sokan próbálják letölteni és az első ezek közül már letöltötte a felét, de az egész már senkinél nincs meg, aki seedeli.

seedelni: bennhagyni a bittorentben a letöltött állományt és hagyni, hogy más is letöltse a te gépedről a bittorenten keresztül, mint ahogy te is így töltöd le torrentezés közben.

2021. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a részletes magyarázatot
2021. okt. 30. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan is van néha, hogy már csak egy valaki seedel egy cuccot, és mondjuk csak este 6 és éjfél között, mert akkor van bekapcsolva a gépe, vagy épp munkaidőben, mert a munkahelyi gépéről tolja. Ilyenkor érdemes bekapcsolva hagyni a gépedet. De ha lehet, akkor inkább olyat keresni, amit sokan seedelnek
2021. okt. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!