Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bittorrent - Eltűnt minden...

Bittorrent - Eltűnt minden torrentem. Hogyan tudom visszaállítani őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bittorrentet használok és egy váratlan gépleállás után (egy háttérben futó szolgáltatás nem tetszett neki) eltűnt minden torrentem a kliensből.


Ilyen még nem fordult elő velem, ezért meg is lepődtem rendesen.


Utána olvasgattam, hogy mit lehet tenni. Volt több lehetőség is, de egyik sem vált be. A resume.dat.old fájlt hiába írom át resume.dat-ra nincs változás.

A kliensben több 100 futó torrent volt. Bár megvannak a torrent fájlok, de azok nagyrészt gyűjtemények. Tehát nem minden fájlra van szükségem az adott torrentből. Hosszú hetek óta böngészem, hogy mikre van szükségem belőlük és mikre nincs. Tehát eszméletlen kiesés lenne.


Hogyan tudnám visszaállítani a letöltéseket?

Vagy legalább arra van lehetőség, hogy a fájlokból csak azokat töltse le, amiket bejelöltem neki?


Köszönöm a segítséget



2020. szept. 7. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen klienst használsz?
2020. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bittorrent 7.10.5
2020. szept. 7. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Torrent fájlt megnyitod a klienssel, megmutatod neki a fájl elérési útvonalát, és megnyitás seedelésre.
2020. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem. Előbb írtam, hogy ezek gyűjtemények. Tehát pl. van egy torrentfájl, ami tartalmaz kb 5000 képet/videot, de nekem ebből csak mondjuk 20 db kell. A kliens honnan fogja tudni melyik 20 kell? Melyik 20-at jelöltem be anno?
2020. szept. 7. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Megnyitja seedelésre azt a 20 fájlt, amit a mappában lát.
2020. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen. Ha megnyitom szépen elkezdi az összes fájlt letölteni.
2020. szept. 7. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
gépedről is eltűnt?
2020. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem. Ott rajta van. De akkor is az osszeset elkezdi letolteni.
2020. szept. 7. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááát... a kliensed supportja szerint, részben letöltött cucc seedbe állítása nem lehetséges!

[link]

2020. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De ki az isten akar seedelni? Leakarom tolteni a cuccot. Csak nem tudom, hogy a 67 ezer video kozul melyek voltak azok amiket bejeloltem letoltesre.


A .torrent kiterjesztesu fajl ezt az informaciot nem tartalmazza.

2020. szept. 8. 02:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!