Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki törölt Facebook üzeneteket...

Ki törölt Facebook üzeneteket hogyan lehet visszaallitani?

Figyelt kérdés
A férjem minden üzenetet kitorli, ami nem hagy nyugodni. Különösen egy barátjával való beszélgetés nagyon gyanús nekem. Azonnal kitorli a beszélgetés után. És már volt rá példa hogy a férjem exerol beszéltek. Tud valaki segíteni? Hogyan tudnám visszaallitani az üzeneteit?

2021. nov. 4. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, ezért törölt. Más magánlevelezéséhez eleve nincs közöd.
2021. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik legidegesítőbb helyesírási hiba az igekötős igék indokolatlan különírása. Kitörölt és nem "ki törölt"!
2021. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Köszi, sokat segítettél!
2021. nov. 4. 11:48
 4/10 A kérdező kommentje:
1# A férjem magánbeszélgetéséhez nagyon is sok közöm van. Vagy ha pl megcsalna, ahhoz sem lenne semmi közöm? Érdekes!
2021. nov. 4. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

#3 Szívesen máskor is!

És nem, házasságban sincs közöd a férjed magánbeszélgetéséhez. Ha ennyire nem bízol benne, akkor előbb-utóbb úgyis tönkremegy a kapcsolatotok.

2021. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5# Hogy jobban értsd történetet. A múltkor megkaptam a telefonjában 2 kepernyokepet, amiben az exevel való beszélgetés állt. Ezt elkuldte annak a bizonyos barátjának. Az exe minden áron rá akarta venni arra hogy el hagyjon minket (engem és a gyermekunket) érte. A férjem nem rázta le startbol, hanem egy darabig hitegette. Persze ezt ezek után atbeszeltuk, és nem könnyen, de megbocsajtottam neki, mert végül elhitt amit mondott, hogy csak atverni akarta a csajt bosszúból. Viszont megbeszéltük hogy ha ezután ilyesmit tervez, azt velem közösen csinálja, ne a hátam mögött. 100%-ban mégsem tudok megbízni benne. Nincs az a férfi aki beismeri ha még csalja a feleségét. Hiába is kérdezném. De akkor viszont még kell tudjam más úton, mert ha megcsal, igenis közöm van hozzá. Vagy szerinted nem?
2021. nov. 4. 12:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a helyesírási hibáim az automatikus javításból származnak. Ez nem egy olyan jellegű kérdés ahol ezt kell megvitatni. Tudok helyesen írni, most egyéb kérdésre keresem a választ...
2021. nov. 4. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag nincs hozzá közöd, és büntetendő amit csinálsz. A más háta mögötti kutakodás és nyomozás egy olyan kritikus dolog a kapcsolatban, amivel pontot lehet tenni a végére, és lesz egy nyomós indoka arra (lehet csak egy ilyen alkalomra vár), hogy lelépjen. Ha valamit nem lehet megbeszélni és titkolózás van, ott már rég gond van, és csak idő vagy alkalom kérdése, hogy végleg vége legyen. A végén pedig te leszel a betegesen féltékenynek beállítva, aki miatt vége lett.
2021. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 vagyis szerinted akkor még kellene kérdezzem tőle, hogy "Drágám, titkolsz valamit előlem?" és ha ezt válaszolja hogy "Dehogy Drágám, ne butaskodj!" akkor azt el kellene hinnem? Vagy ha valóban meg sál, akkor szerinted sak azért nem mondja el nekem, mert nem kérek rá? Vagy jobb lenne ha inkább hisztiznék hogy "Tudom hogy megcsalsz! Valld be!" attól jobb lenne? Ha jól látom, te férfi vagy. Nagyon jól tudod hogy a férfiak meg akkor is hazudnak ha még nem csalták meg a felesegüket, csak esetleg beszélgetnek vagy flörtölnek valakivel..
2021. nov. 4. 12:33
 10/10 A kérdező kommentje:
De tudjátok mit? Igazatok van! Mit nyomozgassak, kutajodjak? Nincs nekem éppen elég bajom? Nem hiányzik nekem a válás! Különben is szeretem, ő is azt állítja hogy szeret és a világért sem alazna meg. Ez a dolog mégis gyanús hogy olyan hirtelen kitorli a beszélgetéseit.. De inkább nem foglalkozok vele. Inkább elhiszem neki hogy hűséges hozzám, megbízok benne, meg akkor is ha benne van a pakliban hogy hazudik vagy titkol valamit. Így legalább nem idegeskedtem hujere magam, bolgod anyja tudom lenni a gyerekeimnek, vígan végzem az itthoni teendoimet. Persze ha egy szép napon kiderulne hogy mégis felrelepett kedves emberem, akkor azonnal lapátra teszem, de addigis nem megyek tönkre idegileg csak azért mert törli az üzeneteit. Na és ha titkolozik? Úgy sincs közöm hozzá! Amiről nem tudok ahhoz nincs közöm. 😊 Na legyetek hozzám hasonlóan boldogok!
2021. nov. 4. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!