Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszer telepíthető programot...

Egyszer telepíthető programot hogyan másolhatom/duplázhatom meg? CD-n van 🆘

Figyelt kérdés
Úgy már csináltam hogy CD-ről ki másoltam és pendrivera raktam de nem sikerült mikor a pendriveról egy másik gépre akartam telepíteni.

2021. nov. 5. 15:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer telepíthető programot"


Konkrétan mi szabatolja hogy csak egyszer legyen telepíthető?

2021. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy mikor le telepítem a CD-ről, üres lesz a cd :/
2021. nov. 5. 15:28
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Benéztél valamit, ilyen nincs.
2021. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
CD (ebben az esetben) egy CSAK olvasható eszköz. Attól, hogy lemásolod, nem törlődhet semmi.
2021. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De létezik!! Figyelmeztetnek is hogy csak egyszer telepíthető. Nem volt olcsó. Hogyan másoljam a programot? Gépen vagy a CD-n?
2021. nov. 5. 15:54
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem kevered a licenc korlátozásokkal? Például ha valamit egy eszközön vagy egyszer lehet csak aktiválni (pl. online fiókhoz kötődik a jogosultság ellenőrzése, és onnantól kezdve a bejelentkezéssel hitelesíted magad), vagy egy időben egy eszközön lehet használni.

Az egyszeri telepítés korlátjának semmi értelme.

2021. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 P.O.C. ***** válasza:
35%

Olyan nincs, hogy a CD -ről, ami csak olvasható, elpárolognak az adatok telepítés után.

Az egyszer telepíthetőséget általában szoftveres másolásvédelemmel oldják meg. A leggyakrabb netes aktiválással, serial alapján. De olyan is van hogy az eredeti CD kell a működéshez, mert azon van a másolás védelem.


Akárhogy is, tört verzió kell, hogy működjön.

2021. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
[link] tessék itt egy kép! Akkor tört verziót kell csináljak? Hogyan másoljam pendrivera hogy mindig meg maradjon és több gépre is telepítsem?
2021. nov. 5. 16:31
 9/31 anonim ***** válasza:
Nem érsz semmit a másolgatással, mert liszenszkódod csak egy lesz.
2021. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De meg tartok minden adatot.
2021. nov. 5. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!