Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » .GR2 file miért olvashatatlan?

Malacka07 kérdése:

.GR2 file miért olvashatatlan?

Figyelt kérdés

2018-as 3dsmax-ból exportáltam .GR2-be a modellt és a granny viewer nem tudja megnyitni.


“Unable to load /file helye/ .gr2 file.“


Sajnos egyetlen egy oldalt találtam ami ezt a témát érinti, ami olaszul van. Több oldalt nem találtam ami erre a problémára megoldást nyújtana. Remélem valaki tud segíteni.



#Metin2 #3D #3DS MAX #modelling #.gr2 #Granny Viewer
2021. nov. 6. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
"unable to load gr2 file"-ra keresve kismillió találatot ad
2021. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a “hasznos” tanácsot, de mint mondtam csak egy oldal van ami kifejezetten ezt taglalja, ott se sokat. Hidd el, próbáltam🙂.

A leggyakoribbak hogy “what is .gr2 file”

“Hot to open .gr2”

De ha olyan sokat kidob a google, akkor igazán lehettél volna olyan kedves, hogy egy linket ideraksz ami erre a problémára ad megoldást a böfögésed mellé abbol a “kismilló” darabból.


Köszönöm válaszod🙂✌🏽

2021. nov. 7. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:
"böfögésed" végigolvasva, inkább hagyom a fenébe, oldd meg magad!
2021. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mint ha idáig sokat segítettél volna.


Egy hete keresem a választ, de megkaptam a tuti segítseget, nem is értem miért nem gondoltam erre🙄, beirni a googlebe🤦🏽‍♂️


Idejöttél megmondani a tutit, hogy a GOOGLE, ha hiszed ha nem, ez volt az első dolgom amit megnéztem.


De remélem neked ettől most jobb lesz, hogy Te megmondtad, hogy “Hát hiszem a google tudja”. Fasza👌🏽

2021. nov. 7. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!