Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Swat4-nevű játékban elakadtam....

Swat4-nevű játékban elakadtam. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a career módot, de nem tudok tovább jutni, mert 40 pontokat von le

Unauthorized use of deadly force vagy simán

Unauthorized use of force

néven, olyanokat ír, hogy például csináltam 4 ilyet, ezért 4X10 pont levonás ugye.

De van, hogy csak 30-at, van hogy 50-et is levon.

Miért? Mit csinálhatok rosszul mindig?

Valami olyasmit jelenthet, hogy jogosulatlanul használtam valamilyen fegyvert nem?

Arra gondoltam, hogy amikor a túszok nem akarnak letérdelni, akkor ugye mindig oda ütök egyet, vagy paprika spray, áramot kilövellő fegyver.

Esetleg a gáz használata miatt?


Miért?


2010. szept. 4. 13:49
 1/2 anonim válasza:

Amiket írtál hogy

Unauthorized use of force és a többi annyit jelent hogy engedély nélkül alkalmaztál erőszakot vagy halálos erőszakot mielőtt valakit is lelőnél előbb kiabálj rá hogy dobja el a fegyvert ha rád lő lőj vissza ha elmenekül hagyjad egyszer úgyis újra találkoztok

civilre lőni pedig tilos szólítsd fel hogy adja meg magát és ha letérdel megbilincselheted ha nem CSAK paprika spryt vagy sokkoló pisztolyt alkalmaz rajta mást ne.

2010. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, már nagyjából rájöttem a problémára. Nem a túszokkal volt a gond, őket tudom kezelni, mindig felszólítom, mielőtt használnék erőszakot (spray, sokkoló pisztoly, és amúgy boxolni is lehet valamelyik gombbal, azt hiszem R, az sem gond)

Amit először írtál, hogy a bűnözőkre is rá kell előtte szólni. Na én nem szóltam rájuk, örültem, hogy sunyiba veszély nélkül lelövöm őket, és már suhanhatok is tovább. Ez így elég rossz, hogy magamra kell hívni a figyelmet, de legalább izgalmasabb. :D

Köszi a választ!

2010. dec. 13. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!