Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a játék?...

Miért nem indul a játék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékot, feltelepítettem, lecrackeltem és amikor el akarom indítani ezt írja ki:

Physx SDK not initialized. Physx System Software will be installed.

Ez mit jelent?

Mit tegyek?


Előre is köszi!!!


2010. szept. 4. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom hogy mafia 2 application működése leállt.nekem is win7 van.én már amúgy végigvittem a játékot,tényleg kúrv@ jó,de mi lehet a baj?
2011. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egyébként nekem is megvan a gta 4 komplett kiadásban eredeti cd-n a gta 4 viszont nem megy,a többi 2 rész igen.a 4 azért nem mert mikor mindent helyesen installálok és índítanám azt írja hogy rgsc működése leállt.mi lehet a baj?kompatibilitást már próbáltam
2011. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nekem úgy sikerült megoldani hogy a programok törlésénél

2-szer van a NVIDIA PhysX telepitve.Mert szerintem egy másik játéknál felrakta egyszer.

Én töröltem a régebbit és jó lett.

2011. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem is pontosan ez a problémám, és sehogy sem tudom megoldani :S
2012. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PISTA++++ ***** válasza:

Nekem a Chapter 4-nél amikor ékszerboltot rabolnak és ugy a teön járok már amikor a misák ház tetején jönnek a rendörök és én fedezékbe akarok huzódni és megáll a játék és kidobja azt hogy Mafia 2 application müködése leá

lt. Próbűltam a felbontást változtatni de amikor betölti a mentést és megyek egy pár lépést és kidob kompatibilitást is próbáltam sikertelenül (Windows 10 Pro 32-bit)

2017. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!