Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » COSMOS linuxra?

KDani14 kérdése:

COSMOS linuxra?

Figyelt kérdés
Amikor még windowst használtam a visual studio-ba a COSMOS segitségével elkeztem egy kiss operácios rendszert nem komolyan csak úgy szorakozásból, újra kiprobálnám magam benne viszont most már linux ot használok és arra nem elérhető a visual studio(csak a code) és igy a COSMOS se azt szeretném kérdezni nincs e valami program linuxra amivel alternativául szolgálhat a Visual Studio Cosmos párosnak.

2021. nov. 20. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Op rendszerr visual stúdióban ? Hinnye
2021. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán ez segít neked : [link]
2021. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2: DIREKT leírta hogy csak a code elérhető, erre belinkeled neki a code-t.


Igen ezt tudja de nem jó.

2021. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a kérdésre válasz, inkább csak hasznos infó (szerintem):

"Cosmos or C# Open Source Managed Operating System cannot be referred to as a complete operating system; it is more like a toolkit that helps you understand your own operating system based on .NET. For a better explanation, Cosmos is not an operating system but is more like an ”Operating System Development Kit”. This toolkit plugs into the Visual Studio development environment to make the Cosmos project type available in your IDE..."

[link]


Linuxra ami hasonló célú, az pl. a "Linux From Scratch". Ez nem szoftver és nem is op.rendszer, hanem egy részletes leírás egy saját disztró készítéséhez, vagyis egy Linux alapú disztró állítható össze, tehát a kernel adott.


De van még sok anyag, ha más irányból közelítenéd a feladatot, pl:

[link]

2021. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!