Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Win7 op. rendszer...

Hogyan lehet Win7 op. rendszernél az asztalról véglegesen törölni olyan mappákat, amiket már töröltünk az asztalról és a lomtárból is, de a gép újraindítása után újra és újra megjelenítődnek az asztalon?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy mappa az asztalon, amire már nincs szükségem.

Egér jobb gombbal rákattintok majd a menüből a Törlést választva kitörlöm. Ezután eltűnik az asztalról, de amikor legközelebb újra bekapcsolom a gépet, újra megjelenik az asztalon.


Akkor is ugyanez történik, ha az asztalról történő törlés után a lomtárból is véglegesen törlöm.

Miért?

Hogyan tudom véglegesen törölni az asztalról és a gépből?



#Windows 7 #Mappa végleges törlése #Mappa végleges törlése az asztalról #Mappa nem törlődik
2021. nov. 21. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A rendszer meghajtóról töröld

Konkrét eléréi út nem jut eszembe de c meghajtó, users/felhasználók, admin, desktop/asztal.


Valamint nézd meg, hogy nem-e írásvédett vagy valami.

2021. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már ezt is próbáltam, de az eredmény sajnos ugyanaz. A következő bekapcsoláskor megint megjelennek a törölt mappák.
2021. nov. 21. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt használom törölhetetlen mappa törléséhez:

[link]

2021. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Asztal > jobb klikk > frissítés vagy feladatkezelő > explorer.exe újraindítása vagy ikon cache törlése
2021. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!