Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell ilyenkor csinálni?

Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy játékot

Meg akarom nyitni és ezt írja ki:


Nem folytatható a kód végrehajtása mert nem található a VCRUNTIME140_1.dll. A program újratelepítésével esetleg megoldható a probléma.



Újra telepítettem már és így se jó


Mit tegyek??



2021. nov. 26. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vedd meg eredetiben...
2021. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 P.O.C. ***** válasza:
68%

Ez a fájl a Visual C++ keretrendszer része. Nem a programot kell újra telepíteni, hanem a keretrendszert feltelepíteni a gépedre, mert nincs fent vagy nem az a verzió, amit a program használna.


Valószínűleg a játék telepítőjének valamelyik mappájában megtalálod a megfelelő verziójú Visual C++ telepítőjét.

2021. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És azt a mappát hol tudom még találni?
2021. nov. 26. 10:53
 4/15 A kérdező kommentje:
Vagy hol tudom megnézni melyik Visual c++ kell hozzá
2021. nov. 26. 10:57
 5/15 P.O.C. ***** válasza:

Ez játék függő. Aki kalózkodásra adja a fejét, annak ennél önállóbbnak kell lennie. Nézd meg mit töltöttél le, nézz be a mappáiba mik vannak benne. Általában vc vagy vcredist -el kezdőik és exe fájl.


Eredeti játéknál ilyen gondok nincsnek, mert pl a Steam vagy más store -ok rendszerei automatikusan a háttérbe feltelepítik/frissítik ezeket.

2021. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Elvilegszaki ***** válasza:
54%

[link]

Innen le tudod tölteni, le kell futtatni őket, az egyik csak létrehozza a kívánt futtatási környezetet

2021. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk

Nem lopott játék és nem kamu

Epic Gamesről töltöttem le most ingyenes..... The Hunter Call of the wild

2021. nov. 26. 11:11
 8/15 P.O.C. ***** válasza:
Egyetértek a 6 -ossal. Az all on one jó ötlet. Semmi problémát nem fog okozni ha az összes verzió fent van a gépeden.
2021. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát nem értem

Az összeset futtattam és így se jó


Mindegy nem is érdekel.....

2021. nov. 26. 11:28
 10/15 Elvilegszaki ***** válasza:

[link]

Annyit még meg lehet próbálni, hogy csak azt az egy dll-t töltöd le és berakod a játék könyvtárába

2021. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!