Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus Armoury Crate nem nyílik...

Asus Armoury Crate nem nyílik meg frissítés után?

Figyelt kérdés

Jött egy frissítés az Armoury Crate-re és nyilván le is frissítettem mert miért ne.

Viszont azóta ha megnyomom a dedikált "AC" gombot nem nyílik meg egyáltalán. Meg amúgy is egy adag f0s lett az új verzió.

Nincsenek Scenario profilok, csinálni meg nem lehet valamiért.

A frissítés előtt se volt tökéletes mert Win 11-en nem jelezte ki amikor profilt váltottam a ventillátorna.


Előtte mindig mutatta, hogy épp Silent, Balanced, Turbo vagy épp amire váltottam.


Hogy lehet előző verzióra visszatérni? Nem tudom melyikre érdemes mert 8 féle számból áll egy verzió Pl.: 41.1.4654.32 (Ezek tök random számok)


Nagyon rákos ez a mostani. Használhatatlan lett. Pedig amúgy nem volt rossz szerintem.



2021. dec. 24. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
armoury crate egy erőforrás zabáló bloatware szabadulj meg tőle minél előbb
2022. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De jelenleg csak ezt ismerem mint ventillátort szabályozni képes alkalmazás.

Azóta egyébként normális, de ha van alternatíva akkor nyitott vagyok.

2022. aug. 4. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 igen , meg ebben van mux switch... nekemis fel kell raknom majd mert nélküle nem lehet semmit se csinálni de le is törlöm utána
2022. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!