Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszeres FPS DROOP Far Cry 5?

Rendszeres FPS DROOP Far Cry 5?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez a kérdésem leginkább azoknak szól akik szeretik a Far Cry 5 című játékot. Nektek is szokott laggolni a játék? 60 Hz-s monitoron játszom, és rendszeresen belaggol a játék. Lemegy 5-10 fps-re. Hogy mikor? Leginkább akkor amikor lootolok. Lelövök egy embert, vagy egy állatot, és amikor kiszedem belőle a dolgokat, akkor megakad egy pillanatra, és szinte 0-ra esik az fps. Minden videokártyával csinálja. Meg lehet valahogy szüntetni? Biztos, hogy nem a számítógép komponensekkel van probléma, mivel 2 féle gépem van, és mind a kettőn ugyan úgy csinálja.


A régebbi gépem paraméterei: I7-4790K, 2x8 GB 1600 Mhz DDR3, EVGA GTX 980 TI.


Új gép(fél éves): I5-10600K, 2x16 GB DDR4 3200Mhz, MSI 1080 TI 11 GB.(Gaming-X)


Nincs semmi túlhúzva, minden a gyári értéken megy. Kiprobáltam, és levettem a texturát Low-ra, de semmi javulás nem történt.


Előtte volt 2 féle videokártya és ugyan úgy drooppolt. Sapphire rx 580 8GB, MSI 1070 8GB (Gaming-x).


Ha esetleg tud valaki megoldást rá, akkor kérem ossza meg velem is.


Válaszokat előre is köszönöm!



#fps lagg #FPS Droop #FPS Droop Far Cry 5
2021. dec. 24. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ezt csinálja R9 295x2-vel sajna még én sem jöttem rá mi a kinja
2021. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de legalább nem vagyok egyedül:D


Az egy brutál kártya 2 GPU-val. Eszik is rendesen

2021. dec. 24. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
aida rendszerstabilitás tesztnél max 623 wattot evett a táp szerint xD
2021. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És arra még nem gondoltál, hogy eladod, és veszel egy olyat ami nagyobb teljesítményt nyújt és talán fele annyit, vagy még annyit se fogyaszt?

Nekem a 1080 TI-nál 280 watt volt a max.

2021. dec. 25. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Áh igy is nehezen szereztem 70k volt anno mikor vettem :D Sajnálom eladni. Meg hát nincs is normális játék mostanában :/
2021. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hősugárzóm 1-es fokozaton nem eszik ennyit :D :D
2021. dec. 25. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából 11-és 13között szokott lenni a villanyszámla ami nem hiszem a hogy a kártya miatt lenne :D
2021. dec. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Idő közben rájöttem, hogy mi okozza a problémát. Nem a rendszerrel van baj, hanem a save fájlokkal. Újra kezdtem a játékot, és ahogy haladtam előre, egyre több skin-t gyűjtöttem és egyre nagyobb területet jártam be. ahogy átérek Jacob-s régióba, egyre több és több Droop következik, és csak a mentésnél. Tehát az automatikus mentés látható a képernyő jobb felső sarkában. és ahogy egyre haladsz előre a storyba, valamint egyre többet lootolsz, egyre több az akadás. Az elején, amikor elkezded a játékot, semmi probléma nincs, majd egyre több és több Droop lessz. Már csak az a kérdés, hogy mivel lehetne ezt orvosolni? A lényeg, hogy nem a számítógép hardvereinek, esetleg szoftvereinek tudható be.
2021. dec. 29. 15:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!