Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem csinál semmit a...

Miért nem csinál semmit a Messenger alkalmazás?

Figyelt kérdés
Most töltöttem le a telefononmra (Samsung A12) a messenger alkalmazást. A letöltés ugyan megtörtént, a Facebook-ra bejelentkeztem, de a Messenger semmit nem csinál csak "betöltés...". Fél óra után is csak homokórázik és nem csinál semmit. Tudna valaki segíteni ez miért van?
2021. dec. 29. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez gondolom valamilyen bug.

Azért gondolom ezt, mert a tegnapi nap folyamán, az egyik felhasználó szintén erre a problémára panaszkodott.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Kicsit egyedi a kérdés, de a lényeg az ugyan az, mint nálad.

2021. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen. Ismerőseim körében is panaszkodnak, hogy nem tudják tartani a kapcsolatot az emberekkel.


Engem nem érint, mivel már két éve nem használom a facebook és társait (Jó okkal)

2021. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam a kérdésem kiírása után... Újra kellett indítani a telefont, és azonnal megjelentek az ismerőseim. Köszönöm a válaszaitokat!
2022. jan. 2. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!