Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet az hogy win10...

GTX Geforce22 kérdése:

Mitől lehet az hogy win10 bootolásnál lefagy a gép?

Figyelt kérdés
Van egy r7 260x 2gb kártya és amióta benne van a gépben CSAK reset gomb megnyomásánál fagy a gép mikor be akar tölteni a windows

2022. jan. 1. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A csere előtt a korábbi drivert törölted, majd a csere után felraktad az újat?


Ha nem, akkor próbáld meg a drivert újratelepíteni (Tiszta telepítéssel)


A gép többi alkotóelemét is megemlítheted

2022. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt minden DDU ami kell másnál is ez volt a baj "hibásként vettem" de más baja nincs szépen muzsikál!
2022. jan. 1. 17:31
 3/7 A kérdező kommentje:
volt alaplap bius update most a kártya bios frissítésen agyalok talán megoldaná?!
2022. jan. 1. 17:32
 4/7 A kérdező kommentje:

Eseménynapló "Hiba"

Service Control manager 7009 7001

Security- SPP 8198

2022. jan. 1. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a #2 kommented első felét nem értem, hogy mi akarna lenni
2022. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy van ilyen baja ezért vettem meg mert mást igazából nem befolyásol működik csak ha Resetelem a gépet nem bootol be! Alaplap BIOS már frissítettem, videokártya BIOSát még nem az esetleg megoldaná?
2022. jan. 1. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt nem fog segíteni semmilyen szoftver frissítés. Mint ahogy említetted 'hibás' a kártya. Ne használd a RESET-et hanem simán kapcsold ki és be a gépet vagy cserélj kártyát. A hibás hardvert nem lehet szoftveressen 'megjavítani'.
2022. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!