Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményed a windows 7-ről?

Nessie Cullen kérdése:

Mi a véleményed a windows 7-ről?

Figyelt kérdés
Nekem most az van, mert újra kellett telepíteni, nekem eddig jobban tetszik az xp-nél. és nem szeretnék olyan válaszokat, hogy használj linuxot. biztos jobb, de nekem jó ez is.
2010. szept. 7. 21:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy kihangsúlyoztam, hogy ne írj olyat, hogy használj linuxot.
2010. szept. 7. 21:13
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Ha már eddig csak fogyik írtak:

A Windowsok között a legstabilabb, és még kevés ramot is eszik. Maximálisan bevált.

2010. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként volna egy kérdésem.

Ha jobban tetszik, mint a lassacskán 9. születésnapjához közeledő XP, akkor miért érdekel más véleménye?

Egy stabil, friss, és nagyon jó operációs rendszer, és jobb mint az XP.

2010. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elöszőr utáltam a windows 7-et, gyászoltam is az xp-t, de most, hogy már nagyjából rájöttem, mit hogyan kell működtetni, így már bejön. Csak sajna sok régebbi játék nem indul, még kompatibilitás beállítás után is. De hát valamit valamiért.....
2010. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól sikerült a microsoftnak!
2010. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
szerintem is nagyon jó lett. ég és föld ez meg a vista... az egy használhatatlan kaki volt
2010. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, a mindennapjaimat nagyon megkönnyíti. A menürendszerben most már könnyebben megtalálom az eszközöket, amire gondolok.


a hétvégeimet viszont elrontja az a tény, hogy a DirectPlay szolgáltatást eltávolították belőle, agy nem emgy egy csomó régi játék, mint pl aoe2 és stronghold multiplayerben.

2010. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
am nemtom mi nem megy rajta mert én win7 en játszottam ki a doom 1 et (1994)
2010. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, mert ma használtam először. az office ami nagyon érdekelt, mert az is újabb, mint az xp-n volt.
2010. szept. 7. 21:50
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi legjobb Windows. Nagyon gyors és stabil.
2010. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!