Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Media Playerből (9....

A Windows Media Playerből (9. verzió), hogyan tudom kimenteni az adatokat? Újra akarom telepíteni a gépem.

Figyelt kérdés
Próbáltam már mindenféleképpen, de nem enged semmit sem. Szeretném újrarakni a gépet, de a több giga zeneszám csillaggal való osztályzása jó lenne, ha megmaradna, vagy valahogyan a kedvenc pár ezret könnyen ki tudnám nyerni belőle. Még törölni sem tudom a rossz számokat, mert hiába nyomok rá, hogy a gépből is töröljön, csak a médiatárból teszi, azt írja, vmi hiba lép fel és a gépen megmaradnak a számok. Próbáltam befrissíteni, ott is hibát írt ki. Tehetetlen vagyok. Most total commanderből egyenként kell megnyitnom a számokat majd törölnöm. De a kedvenc fájlok egy helyre rakására még mindig nem tudok megoldást.
2011. nov. 5. 13:48
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Adatbátis (Műsortár)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


Csak ne töröld, hanem mentsd ki!


Lehet azért nem tudja törölni, mert írásvédett a fájl/mappa.

2011. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csacsi2 ***** válasza:

Legegyszerübb , ha a csillagos minősítéseket a zenei fájlban tárolod ID3 -részében tudsz képet, minősítést szöveget egyebek! Ilyenkor ha szinkronizálod a programmal az kiolvassa és úgy jelenik meg a műsortárban!


A fájlok médiaadatainak automatikus frissítése területen győződjön meg arról, hogy A csillagos minősítések tárolása a fájlokban globális minősítésként jelölőnégyzet be legyen jelölve.


Ha ez a lehetőség be van jelölve, felhasználói minősítései az egyes médiafájljaiban tárolódnak a műsortár adatbázisfájlja helyett. Bár a minősítési adatok egy másik fájlhelyen tárolódnak, a minősítések továbbra is megjelennek a műsortárban.


[link]

2011. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!