Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A VirtualBox-ban ha a listán...

A VirtualBox-ban ha a listán alapesetben a választható operációs rendszerek ahol van 32 bites is 64 bites is csak 32 bites zárójelben jelzéssel jelennek meg a listán, akkor az, hogy javítható, hogy a 64 bites zárójelben jelzéssel is megjelenjenek?

Figyelt kérdés
A processzor is 64 bites s az operációs rendszer is 64 bites már rég nálam.

2022. jan. 6. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Szokott lenni mióta 64 bites alapú processzort, s 64 bites operációs rendszert használok, jó esetben (32-bit) s (64-bit) így megjelenni a választó listán, amiből létezett mind a kettő olyanoknál, de jelenleg csak a (32-bit) így jelennek meg.
2022. jan. 6. 17:43
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

BIOS-ban a virtualizációt be kell kapcsolni. Általában Ryzen rendszerekben jellemző, valami ostoba okból kifolyólag, hogy alapértelmezetten ki van kapcsolva. Ott SVM (secure virtual machine) néven fut az opció.


Lehet ilyen más gépen is, de ott a terminológiát magadnak kell kitalálni.

2022. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

régen volt valami hasonló problémám, ott az volt a gond, hogy Hyper-V-t felraktam/bekapcsoltam, ami nem működik együtt a virtualboxal

[link]

2022. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jelenleg most megint jó, viszont én is csináltam már Hyper-V-t ezt, de nekem együtt működött az is a VirtualBox-al.
2022. jan. 7. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!