Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » (iTorrent.ws)Mi a probléma a...

(iTorrent.ws)Mi a probléma a seedelésben?

Figyelt kérdés

Mi a hiba vagy miben tudsz segíteni?

1 létrehoztam a torrentet feltölttem majd letöltöttem a fájlt

2 berektam az utorrentbe (torrent megnyitása ott meg kiválasztottam a mappát hogy feltöltsem de csak annyit ír hogy ,,Seedelés")

3. Letöltöttem a telefonommal a torrentet amit feltölttem majd kiírta hogy 1 seed 1 leech ugye lekapcsoltam a laptopom majd 0seed 0 leechMi a hiba vagy miben tudsz segíteni?

1 létrehoztam a torrentet feltölttem majd letöltöttem a fájlt

2 berektam az utorrentbe (torrent megnyitása ott meg kiválasztottam a mappát hogy feltöltsem de csak annyit ír hogy ,,Seedelés")

3. Letöltöttem a telefonommal a torrentet amit feltölttem majd kiírta hogy 1 seed 1 leech ugye lekapcsoltam a laptopom majd 0seed 0 leech


2022. jan. 12. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal hogy kikapcsoltad a laptopot megszüntetted a torrentfájlhoz tartozó adatok elérését. (0 seed) Vagyis aki letöltené a torrentfájlt, nem érné el az adatokat, nem tudna mit tölteni.
2022. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem akarom hogy egésznap menjen meg nincs elfogadva a torrent
2022. jan. 12. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz elérhető adat a torrentfájlhoz, nem is lesz elfogadva.

Nem kell, hogy egész nap menjen, de az első 4-5 letöltőig minimum futtatni illik.

2022. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kik legyenek azok mert nincs akinek kellene
2022. jan. 12. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!