Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondtok jó ingyenes rajzoló...

Mondtok jó ingyenes rajzoló szoftvert ami helyettesíti a most megszünt adobe illustrator draw programot?

Figyelt kérdés

Nem baj ha pencillel kompatibilis.

Elveszett az összes adatom, bánt hogy megszűnt egy szoftver.



2022. jan. 13. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
adobe photoshop. ingyenes, beszerzési helytől függően. ettől függetlenül tessék megvenni ha tetszett, és virágboltba járni pedig rossz
2022. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha vektorgrafikus rajzolóprogram kell akkor ott az Inkscape: [link]

Ha rajzolóprogram, akkor ott a Krita: [link]

Ha fotószerkesztő, akkor ott a Gimp: [link]

Mindegyik teljesen, legálisan ingyenesen szerezhető be (ez nem mondható el az Adobe termékeiről), nyílt forrású, multiplatform.

2022. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
FireAlpaca is elég sokoldalú
2022. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 tudod nem tetszés kérdése hanem elvi kérdés hogy évente 1x-2x kell hogy rajzoljak magyarázathoz pár vonalat nem ér meg évente több mint egy havi fizetést! Mert ha neked igen akkor át utalhatod az éves fizetésed negyedét, egy szabadon válaszható állatmenőnek!

Olyan szoftvereket szoktam venni ami reális árat kér megélhetőségi szinten pl 5$ véglegesen megvásárolt szoftverért.

A többieknek köszönöm a sok kedves választ. Pont jár érte.

2022. jan. 18. 06:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Most néztem rosszúl fogalmaztam meg a kérdést. A gimpet letöltöm nem tudom milyen lesz de nekem apple táblagép platformra kelett volna iosra.
2022. jan. 18. 21:48
 6/7 A kérdező kommentje:
A sketchbook helyettesíti, bár nem olyan.
2022. jan. 20. 17:26
 7/7 anonim válasza:
Ibis paint X. <333
2022. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!