Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Könnyen használható rajzoló...

Könnyen használható rajzoló program?

Figyelt kérdés
A kislányom 8 éves, grafikus táblát kért karácsonyra. A tábla megvan, már csak egy könnyen használható rajz programot szeretnénk. Melyiket tudnátok ajánlani? Lehetőség szerint ingyenes, magyar nyelvű, és teljes verzió kéne.

2021. dec. 2. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Rajzolásra használná vagy online suli? Én néha bohóckodok bele Paint-ben, de nem vagyok biztos benne, hogy ingyenes és ennél jobb van-e. Amúgy én online sulihoz használom, OpenBoard programmal. Ha írni szeretne, ez sokkal jobb, mivel van benne csíkozott lap, kockás lap(ami miatt nagyon szeretem, mert matek tanár vagyok).
2021. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár, ingyenes a teljesség igénye nélkül:

* Tux Paint: [link] - ez egy kifejezetten gyerekeket megcélzó program

* MyPaint: [link]

* Krita: [link] - ez már egy komolyabb festőprogram (a fordítása - tapasztalataim szerint - néhol hiányos)

* Gimp: [link] - ez inkább fotószerkesztéshez használják, nem annyira gyerekek a célcsoportja, de közoktatásban, felső tagozatban találkozhat majd vele

2021. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiam 7 éves el tudta kezelgetni a Gimpet, pedig az egy elég komplex program, és nem is túl intuitív. Nem kell a gyereknek ismernie az összes funkciót, csak azt a párat, ami használ.

Táblához szerintem Paint Tool Sait, Kritát, esetleg Autodesk Skatchbookot lehet használni.

2021. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnèzzük majd ezeket a programokat. 👍
2021. dec. 2. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!