Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azért kicsit jobban is optimal...

Azért kicsit jobban is optimalizálhatták volna a God Of Wart pc-re nem?

Figyelt kérdés

Most nem azoknak szól a kérdés akinek 1-2 milliós gépe van 3080-90 el, mert nyilván ő nem vesz észre semmit ebből.


De konkrétan egy 4 éves játékról beszélünk a PS4-en is lazán elfut (okés pc-n sokkal szebb) de én konkrétan játszani nem tudok a játékkal olyan szinten akad...jó ha van 30 fps NÉHA.

I5 7500

8 GB Hyper x fury DDR4

GTX 1050 ti....gyakorlatilag használhatatlan ez a konfig erre a játékra :D leginkább a videókártya döglik be fél óra után.


Nagyon bánom mert ez az egy játék tudna lefoglalni, de ez tragikus b..ki.

Mit csináltak ezzel a játékkal hogy ekkora határ szar lett az optimalizáció? gyönyörű a játék de azért ezt nem értem, még lowon sem tudok játszani vele :D


Ezt csak azért írom le mert amit gépigénynek írnak ehhez a játékhoz na annak szerintem a kétszerese kell neki hogy NORMÁLISAN fusson...de semmi extra, szóval ne vegyétek meg ha mondjuk ehhez hasonló gépetek van.


2022. jan. 15. 10:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a vicc hogy ezt a gépet anno 320 ezerért vettem...egy ps ennek a fele árában megy. Szóval szerintem innentől kezdve én be is fejeztem a PC gaminget.
2022. jan. 15. 10:27
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs kivel beszélgetni? :(
2022. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy low beállítás, egy dolog, de milyen felbontáson? Az befolyásolja a legjobban a teljesítményt. Próbáld azt vinni lefelé. Csúnya lesz, de elvileg gyorsul.
2022. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A felbontás sem valami komoly 1366x768 :D azért kicsit megdöbbentem.
2022. jan. 15. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Tehát laptop. Akkor ne csodálkozz...
2022. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A víz a hibás ha a kacsa nem tud úszni...
2022. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lap top.
2022. jan. 16. 13:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a mondás nem így van de mindegy :D
2022. jan. 16. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!