Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letörlöm a vírusirtót,...

Ha letörlöm a vírusirtót, akkor mi történik azokkal a vírusokkal, amiket karanténba tett stb? Lehet hogy baromi buta kérdés, de fogalmam sincs.

Figyelt kérdés
Symantec Endpoint-om van, nem én raktam rá még anno, és nagyon nem szeretem, mert nem szűr ki mindent, rendszeresen ugrálnak fel kis ablakok meg ilyenek, pedig többször lefuttattam teljes ellenőrzést. Le akarnám cserélni másra, mondjuk Nod32re, csak nem tudom, mennyire teszek ezzel rosszat a gépnek.. de lehet, hogy nagyon el vagyok tévedve :D
2010. szept. 9. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
legutóbb mikor progit váltottam, először uninstalláltam a régit, és uninstall közbe megkérdezte a program (amelynek a nevére már nem emlékszem), hogy kívánja-e eltávolítani a karantén tartalmát... vagy valami ilyesmit. ha nem kérdez rá akkor viszont úgyis kitörli automatikusan. ha pedig nem törölné ki, akkor az új vírusirtó megtalálja hamar. szvsz nem lesz gond
2010. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja, megkérdezi, hogy mit tegyen vele.
2010. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké, köszi!
2010. szept. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!