Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Format Factory-t nem engedi...

Format Factory-t nem engedi letölteni egyik böngészőből se kb, mert amikor a fájlt letölteni, akkor a vírus elleni védő blokkolja az egészet aztán azt írja, hogy trójai vírus meg stb., pedig előtte sose volt ilyen. Mégis mi a teendő?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 22:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
[link] Itt van, hogy mit ad be állandóan, pedig ennek köze nem kéne hozzá legyen.
2022. jan. 18. 22:02
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos a telepítője reklámszoftvert tartalmaz:

[link]

alternatívaként ott van példának okáért az ingyenes, multiplatform és nyílt forrású Handbrake:

[link]

ami vírusmentes:

[link]

2022. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Feltöltöttem neked a FormatFactory 5.8.0.0 (x64) Portable (Hun) verzióját egy tárhelyre. Olvass privát üzenetet.
2022. jan. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de még tegnap azzal megtudtam oldani, hogy ideiglenesen ki kapcsoltam a vírus védőket, és így letelepítette.


De ha esetleg a jövőben egyszer nem működne így sem, akkor majd visszatérek ide, és hasznát veszem annak, amit írtál.

De tényleg köszönöm!!!

2022. jan. 19. 08:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is így szedtem be egy zsaroló vírust, hogy ideiglenesen kikapcsoltam a védelmet. Több tízezer fájlomat, köztük több ezer pótolhatatlan fájlomat titkosította, és mivel nem voltam hajlandó a zsarolónak több százezer forintot fizetni, így azok a fájlok el is vesztek.
2022. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát eddig még nagyon nem történt semmi. De itt privát üzenetet számomra nem érkezett, hogy küldted volna, amit írtál. Nem tudnád elküldeni, akkor valahogy?
2022. jan. 19. 20:16
 7/12 A kérdező kommentje:
Hol küldted el privát üzenetben? Mert nem jött semmi, kérlek küldd el, mert fontos lenne!
2022. jan. 21. 19:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Újból elküldtem.
2022. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még a véleményedet kérném. Melyik a jobb? Handbrake vagy Format Factory. Eddig Format Factory-t használtam, és Handbrake-t kipróbáltam, de elég fura.
2022. jan. 21. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nem használtam Handbrake-t, ezért nem tudok véleményt mondani.
2022. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!