Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Minecraft szerver hálózat...

Egy Minecraft szerver hálózat kiépítéséhez melyik VPS vagy dedikált szerver szolgáltatót ajánljátok?

Figyelt kérdés

VPS-est szeretnék, Ubuntu OP rendszerrel, legalább 5-8 szerver fog futni. Melyik szolgáltató a legbiztosabb? Internetsebesség főleg, hogy elbírja a játékosokat.


Pl VPS4YOU?



2022. jan. 21. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont a VPS4you-t ajánlottam volna, ahogyan elolvastam a kérdést. Nekik van külön Minecraft szerver szolgáltatásuk, már havi 699 Ft-tól. [link]


A VPS vagy dedikált szerver drágább, mintha kifejezetten ehhez való játékszervert bérelnél. Meg nehezebb feltelepíteni, illetve beállítani, a VPS4you Minecraft szervere jó lesz.

Három napos ingyenes kipróbálási lehetőséget biztosítanak, ezt érdemes kihasználni, és ha jó, akkor megveheted.

2022. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ennyi pénzért lehet venni 8 magos, 20GB ramos VPS-t [link] -n.


VPS adatai (oldal alapján):

⚙️ 8 vCPU

⚙️ 20GB RAM

⚙️ 120GB HDD

⚙️ Akár 1Gbit/s sávszélesség

⚙️ Korlátlan forgalom

⚙️ FIX IPv4 cím

✔️ Sablonokból előtelepített OS!

✔️ Debian, Ubuntu

✔️ CentOS, Fedora, Suse

✔️ Linux Kernel 3.10.x

❌ Egyedi kernelt nem támogat

❌ Windowst nem támogat

✔️ Automata heti backup

✔️ 1db backup megőrzése

2022. jan. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sparkedhostot tudom ajánlani, nem magyar de erős gépeik vannak es megbizhato


Tudsz németországi elhelyezéssel szervert választani szerintem az nincs oly messze


Illetve vps t is lehet bérelni de az már nehezebb téma, mert védelmet kell rá kiepiteni, kezelőpanelt a szervereknek, stb


Arra figyelj hogyha 1.16 vagy e feletti verzión futtatnál szervert akkor egy erős Ryzen procira van szükséged

2022. jan. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!