Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefield 2 miért nem...

A Battlefield 2 miért nem megy? Több alul.

Figyelt kérdés
Nos az lenne az én problémám hogy nekem van egy ekkora gépem: 2.8 ghz 512 mb ram 128 mb vidi kártya.. a játék pedig ennyit kér: 1.7 gz 512 mb ram 128 vidi kártya.. rálépek bejön 1 fekete képernyő és kidob.. semmit sem ir ki scak kilép:( a játékot letöltöttem.. nem megvettem. Légyszi gyorsan válaszoljatok mert mindenem ez a játék :D a válaszokat köszi^^
2010. szept. 9. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]



Ezer forint.Vedd meg ha annyira kell.

2010. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért most csak akkor annyi a baj,hogy nem eredeti?
2010. szept. 9. 15:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Légyszives válaszoljatok :( nagyon szeretnék játszani rajta. De ha az a gond hogy nem eredeti a játék,hanem csak leszedtem akkor az már én gondom :(
2010. szept. 9. 15:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Választ kérlek!!!
2010. szept. 9. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az is lehet baj h virusost töltöttél le!

Am 3.999Ft-ért a "Complete Collection"-t.

Ami tartalmazza az alapjátékot meg 3 kiegészítőt hozzá!

2010. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem.És valaki tudna valami torrent oldalt küldeni ahol fenn van a játék,és garantált vírus mentes?? Meg 1 kicsi seed is legyen rajta.Am én sajna csak ezt találtam a the TPB-n és mindig onnan töltögetek de eddig egy sem volt vírusos.
2010. szept. 10. 12:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Légyszi még több választ!!! :(
2010. szept. 12. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudok haver..:D nekem ish ezt csinálta mindig..:D mondjam?
2012. jan. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!